Ultrafiltraty.cz - Regenerace a uzdravení organismu

Co je BIOPULSE®

Přípravky řady BIOPULSE® jsou doplňkem stravy vytvořené na základě nativních peptidů, které byly získané ultrafiltrací části buněk odebraných z králičích tkání a orgánů. Králici pocházejí z chovu, který je pod neustálým zoohygienickým a veterinárním dohledem. Přípravky řady BIOPULSE® se používají na obnovení nebo zlepšení funkce poškozených nebo jinak postižených orgánových struktur v lidském těle, kde mohou zefektivnit funkce jednotlivých systémů, jejich aktivita může být narušena působením různých škodlivých vlivů nebo normálním fyziologickým procesem stárnutí.

Princip fungování ultrafiltrátů

Biologický proces aktivován použitím výživového doplňku spočívá v zásobení buněk bioaktivními peptidy. Tyto pozitivně ovlivňují kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách a mezibuněčné vztahy různých tkání a orgánů, čímž se projeví jejich podpůrný, projektivní a regenerační účinek na organizmus.

Proces

Ústní aplikace - vstřebání pomocí sliznice – transport na místo v organismu, které vyžaduje regeneraci – integrace v tkáni – regenerace, revitalizace Primární buňky toho stejného orgánu nebo tkáně jsou téměř identické bez ohledu na biologický druh. To znamená, že korespondující buňky stejných orgánů jednotlivých zvířecích (biologických) druhů včetně člověka jsou biologicky podobné. Například hlavní stavební buňka jater – hepatocyt, je téměř identická u všech obratlovců. Podobná tvrzení bychom mohli použít u dalších více než 200 druhů buněk v lidském i zvířecím těle. Vědci tuto skutečnost nazývají principem orgánové specificity (Principe of Organ Specificity. Všechny biologické systémy v přírodě jsou složené z téměř stejných druhů molekul. Například veliká většina proteinů odlišných organismů je podobná svojí aminokyselinovou sekvencí a všeobecně vykonávají podobné funkce. Vědci tuto skutečnost nazývají „Princip homologie“ neboli „Princip shody.“ Totéž se týká zvláště molekul s nízkou molekulovou hmotností, které slouží jako kontrolní mechanismy v jednotlivých buňkách, řídí vztahy mezi buňkami různých tkání a orgánů. Ultrafiltráty zvířecích buněk tak mohou být biologickým stavebním kamenem pro revitalizaci a regeneraci lidského organismu na molekulární úrovni. Primárně slouží jako náhrada nefunkčních, nebo nedostatečně fungujících struktur buněk, sekundárně iniciují proces revitalizace a regenerace. Rozhodujícím faktorem při přípravě ultrafiltátů je právě „Princip orgánové specificity“.

Složení (2,5 ml)

Peptidy 100 µg. Chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát dydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg. Dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Doplněk stravy neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky s molekulovou hmotností do 10 kDa s charakteristickou distribuční skladbou komponentů typických pro jednotlivé orgány a tkáně, ze kterých jsou připraveny. Na zabezpečení stability nízkomolekulárních látek jsou tyto dispergovány v roztoku PBS (pufrovaný fyziologický roztok). Roztok je izotonický, po jeho konzumaci se fyziologické pH nemění a neovlivňuje se tím skladba elektrolytů v těle.

Doporučené dávkování

Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 20 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní.

Doporučená denní dávka obsahuje

Peptidy 100 µg v lahvičce roztoku.

Způsob použití

Lahvička se otevře strhnutím alumínové pertle ve směru šipky na ní vyznačené a jejím odstraněním spolu s gumovou zátkou. Obsah lahvičky se vyklepe na lžíci a aplikuje do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechte působit 10-30 vteřin a pak spolkněte. Je možné zapít malým množstvím vody. Pro dosažení maximálního účinku vstřebávání bioaktivních peptidů si minimálně 30 minut před perorální aplikací přípravku nečistěte zuby, ani nevyplachujte ústními vodami, aby nedocházelo ke snížení účinků bioaktivních peptidů.

Upozornění

Skladujte mimo dosah malých dětí, skladujte při teplotě +2 °C až +8 °C. chraňte před mrazem. Produkty nevystavujte teplotám pod 0°C, co může způsobit jejich zmrznutí a destrukci bioaktivních peptidů. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Není určeno dětem do tří let. Při užívání doplňků stravy respektujte informace uvedené na obalu výrobku. MAGNUS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičího srdce. OPTIMUS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičích ledvin. VIVUS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičích plic. ACTIVUS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičích jater, ledvin a srdce. MOBILIS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičí chrupavky, kosti a svalu. SALUBRE Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičí kůže. CEREBRI Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičího mozku. IMMUNIS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičí sleziny a brzlíku. SANUS Orgánově – specifický ultrafiltrát připravený z králičích jater a žaludku.


Mapa serveru Tisk stránky