Ultrafiltraty.cz - Regenerace a uzdravení organismu

BIOPULSE® OPTIMUS

Orgánově specifický ultrafiltrát připravený z králičích ledvin.

Orgánově specifický ultrafiltrát připravený z králičích jater. Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným, ochranným a regeneračním účinkem na játra.


SLOŽENÍ BIOPULSE® OPTIMUS (2,5 ML)

Peptidy 100 µg. Chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát dydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg. Dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Doplněk stravy neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky s molekulovou hmotností do 10 kDa s charakteristickou distribuční skladbou komponentů typických pro jednotlivé orgány a tkáně, ze kterých jsou připraveny. Na zabezpečení stability nízkomolekulárních látek jsou tyto dispergovány v roztoku PBS (pufrovaný fyziologický roztok). Roztok je izotonický, po jeho konzumaci se fyziologické pH nemění a neovlivňuje se tím skladba elektrolytů v těle.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 20 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA OBSAHUJE

Peptidy 100 µg v lahvičce roztoku.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Lahvička se otevře strhnutím alumínové pertle ve směru šipky na ní vyznačené a jejím odstraněním spolu s gumovou zátkou. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10-30 vteřin a pak se spolkne. Je možné zapít malým množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ

Minimálně 30 minut před perorálním podáním přípravku  si nečistěte zuby ani nevyplachujte ústními vodami aby nedocházelo ke snížení účinků bioaktivních peptidů.

Pro dosažení maximálního účinku vstřebávání bioaktivních peptidů si minimálně 30 minut před perorální aplikací přípravku  nečistěte zuby ani nevyplachujte ústními vodami.

Skladujte mimo dosah malých dětí, skladujte při teplotě +2 °C až +8 °C. chraňte před mrazem. Produkty nevystavujte teplotám pod 0°C, co může způsobit jejich zmrznutí a destrukci bioaktivních peptidů. Ultrafiltráty BIOPULSE® se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Není určeno dětem do tří let. Při užívání doplňků stravy respektujte informace uvedené na obalu výrobku.

Ceník momentálně na vyžádání.


Mapa serveru Tisk stránky