Ultrafiltraty.cz - Regenerace a uzdravení organismu

Problém s hemeroidy

Problém s hemeroidy

" Paní doktorko píši vám jak jsem slíbil moje zkušenosti s vašimi ultrafiltráty.

Měl jsem několik posledních let problémy s hemeroidy za které jsem se moc styděl. Doktor mě strašil operací, bál jsem se. Pořád jsem to oddaloval a zkoušel různé  věci, ale nakonec byla operace přeci jen nevyhnutná. Ke zděšení se mi po tři čtvrtě roce po operaci příznaky vrátili. O vašich ultrafiltrátech jsem nikdy předtím neslyšel. Bylo to to poslední co bych tak čekal že zabere ale byla to asi poslední věc kterou jsem do té doby ještě nezkusil. Tip jsem dostal od jednoho kolegy řidiče, že mu to prý hodně pomohlo tak jsem to chtěl zkusit.

Užíval jsem každé ráno lahvičku Sanusu a po 4 měsících mi přestaly bolesti, po  hemeroidech se slehla zem. Můj doktor se tomu moc divil, tak jsem mu dal na vás rovnou kontakt. Pro mě je důležité že to zmizelo.

Mám už  tři měsíce pokoj , žádné  potíže ani bolesti. To je hlavní.

Chce to změnit více věcí. Se zaměstnavatelem jsem se už dohodl že přejdu z MKD na servis, bude to změna. Jezdil jsem posledních 18 cítím že toho bylo právě dost. Budu denně doma, pravidelná strava, žádné víkendy strávené na odpočívadlech apod. o stresu ani nemluvě, docela se těším tak uvidíme.

Doporučuji to všem, kteří trpí na hemeroidy. Hlavně profesionálním řidičům. Jak jsem zjistil je nás hodně. Váš kontakt budu dávat dál kolegům ve firmě a nejen tam. Díky a Nashledanou !.   Václav H. "


Mapa serveru Tisk stránky